Turkcell Kadınlar Kulübü
x İndirim Uygula!
 
0 (850) 304 86 98

Kurdeleal

Sepet 0
0

Alışveriş sepetinizde ürün yok

Taksit imkanları

Taksit İmkanları

Yurtiçi Taksit Seçenekleri ve İmkanları

Yurtiçi Taksit İmkanları için tek yönetim paneli, tek Sanal Pos'da birlesiyor.

Paraf, World, Card Finans, Axess gibi birçok taksitli ödeme seçeneği ile 3 aydan 9 aya kadar varant taksit seçeneklerini; PCI- DSS, SSL, Comodo sertifikalarıyla dünya standartlarında güvenlik sistemi korumasi içinde, dilerseniz kendi E-Ticaret sitenizde; Dilerseniz Kurdeleal Platformu içindeki Sanal Dükkanınızda sunabilirsiniz.

Taksit Seçenekleri: 2 Ay'dan 9 Ay'a kadar.

Taksit İmkanları: Paraf, Wolrd, Card Finanz, Axess, Bonuscard, Maximum

Tahsilat Platformu: Tek bir Sanal Pos ve Tahsilat Platformu üzerinden 6 çeşit taksit seçeneği sunabilirsiniz.

Kullanım: Taksitli Kredi kartı ile ödeme seçeneklerinizi ve Sanal Pos Hizmeti ile birlikte dilerseniz kendi E-Ticaret Sitenizde dilerseniz Kurdeleal Platformu içindeki Sanal Dükkanınızda sunabilirsiniz.

Taksitli Ürünler & Kanun: Taksit Hizmetini Türkiye Cumhuriyeti Kanun, Yasaları ve Türkiye Cumhuriyeti BDDK kuralları çerçevesinde izinli ürünler için kullanabilirsiniz.

Örnek: Cep Telefonu ve Gıda Ürünleri için taksit seçenekleri kullanamazsınız.

Sanal Pos Çözüm Ortaklarmız: PayPal,  Iyzico gibi bir çok çözüm ortağımız size Kredikartı taksitli ödeme tahsilatlarınızda 7/24 Kurdeleal ile birlikte destek olurlar.

Sanal Pos ve Taksit Ücretleri: KrediKartı Taksitli ve Pos Ücretleri %1,5 komisyon oranlarından başlar ve dilediğiniz Hizmet ve Taksit seçeneğine göre değişkenlik gösterir.