Hakkımızda

El emeği ürünlerinizi satıp aile bütçenize katkıda bulunmak ister misiniz? Yada özgün tasarımlarınızı tüm Türkiye’ye hatta Dünya’ya ulaştırarak kendi markanızı yaratmak? Bunlarla birlikte özgün el emeği tasarımlardan biriyle evinizin bir köşesini süslemeniz, hatta yeni bir el sanatı becerisi kazanmanız da mümkün. Üstelik ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri en uygun fiyatlarla temin etmeniz de.

Tüm bunları el sanatları meraklıları için bir araya getirdik ve ortaya bir çok e-Ticaret girişiminden farklı, çok özel bir platform çıktı. KurdeleAl.com, “Öğren, Uygula, Sat ve Kazan” sloganıyla oluşturulmuş, yalnızca el sanatları meraklılarına özel içerik hizmeti sunmayı amaçlayan Türkiye'de örneği olmayan bir platform.

İşletmeden tüketiciye (B2C), tüketiciden tüketiciye (C2C) e-Ticaret modelleriyle birlikte, e-Eğitim modelinin tek bir platform toplanmasıyla ortaya çıkan KurdeleAl.com ’da, el sanatı malzemelerine ulaşmak, ücretsiz sanal mağaza sahibi olmak ve el sanatlarına ait teknik beceriler kazanmak mümkün.

Bu platform kanalıyla yeni bir iş kolu kazanma imkanı elde edecek olan ev hanımları, ülkemiz kanunları tarafından tanınan ayrıcalıklar sayesinde de vergiden muafiyet hakkından yararlanabilecek, hatta primlerini ödeyerek emekli dahi olabilecekler. 

Canlı Destek ekibi ile müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutmak amaçlanırken, sanal mağaza sahibi ev hanımlarına ürün fotoğraflama, fiyatlandırma, içerik oluşturma gibi satış ve pazarlama konularında ücretsiz danışmanlık verilmektedir.

KurdeleAl.com, 2007 yılından bu yana Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile birlikte Türkiye genelinde Halk Eğitim Merkezleri bünyesinde ki binlerce branş öğretmenine Elde Kurdele Nakışı eğitimleri veren Türkiye’nin en büyük kurdele üreticisi Majestik Kurdele güvencesiyle Ekim 2015’de hayata geçirilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.